Czy kiedykolwiek słyszałeś/aś o Wirtualnej Asystentce? Może już nią jesteś? A może odnalazłeś/aś nas przez przypadek, ponieważ zainteresowała cię ta tajemnicza nazwa? Mamy nadzieję, że czytając dalej jeszcze więcej rzeczy wzbudzi Twoje zainteresowanie i znajdziesz u nas wiele przydatnych treści!

WŁOSKA EKSPERTKA Z MIĘDZYNARODOWYM PASZPORTEM I DWIE CERTYFIKOWANE WIRTUALNE ASYSTENTKI PROSTO Z POLSKI

Międzynarodowy team w składzie: Mary Tomasso – Włoszka aktualnie mieszkająca w Argentynie oraz dwie Polki (Lucy i Aleksandra) od lat mieszkające we Włoszech prosto ze słonecznej Italii dzielą się z tobą informacjami zebranymi podczas długich lat doświadczeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, tutaj znajdziesz wszystkie ważne informacje!

NASZ CEL

Chcemy ci pokazać, że jako Wirtualny/a Asystent/ka możesz zbudować karierę, o której wielu z nas marzy. Czy chcesz pracować w domu w komfortowym otoczeniu? Czy chiałbyś/łabyś być w końcu swoim własnym szefem i powinieneś pozbyć się nieśmiałości wobec innych? Czy chcesz spędzić więcej czasu z rodziną, dedykować czas twoim hobby i tym podobne rzeczy ważne dla życia?
Cóż, ten zawód daje ci taką możliwość!

Głównym celem naszej witryny jest dostarczanie informacji i pomocy w poznaniu wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym rodzaju kariery. W związku z tym staraliśmy się zrobić wszystko, aby jak najszybciej znaleźć to, czego szukasz:
Artykuły znajdują się na blogu, które odnoszą się do różnych aspektów życia i zawodu wirtualnego asystenta.

Niektóre linki zamieszczane na blogu, kierujące do produktów lub usług, są linkami afiliacyjnymi. Jeżeli wchodzisz przez nie na stronę sprzedawcy i kupujesz, dostajemy wynagrodzenie (zwykle kilka procent od kwoty transakcji). Twoja cena się nie zmienia – sprzedawca dzieli się z nami częścią własnej marży. Rekomendujemy wyłącznie takie oferty, z których same korzystamy i uważamy, że mogą one zainteresować również innych. 

Szkolenie Wirtualnych Asystentow znajdują się w KURS w MENU. Jest to formacja specjalnie dla tych, którzy chcą założyć własną firmę Wirtualnej Asystencji lub dla tych, którzy już pracują jako Wirtualny Asystent, ale chcieliby dalej się rozwijać. Wszystkie nasze kursy mogą być realizowane online, zgodnie z Twoim tempem i harmonogramem.

Co jeszcze u nas znajdziesz?
Cóż, budujemy tutaj pozytywną i spójną społeczność, w której możesz znaleźć wszystko, co chcesz i gdzie możesz znaleźć nowych przyjaciół! Zaczęło się od nas trzech, a teraz masz okazję dołączyć do nas! Aby nie przegapić nowych publikacji zapisz się do naszego newslettera!

Życzymy wielu sukcesów i mamy nadzieję, uda nam się spotkać, kto wie… może nie tylko wirtualnie? ?

Szkolenie jest podstwą, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie niezbędne do stworzenia tej nowej profesjonalnej figury.

Wirtualniasystencikurs.eu to pierwsza polska strona poświęcona szkoleniom dla Wirtualnych Asystentów.

Wirtualna Asystencja to zawód wielu możliwości i z bardzo obiecującą przyszłością.

W odpowiedzi na kryzys gospodarczy, Wirtualny/a Asystent/ka może działać jako zdalnie pracujący/a sekretarz/ka, oferując potencjalnym klientom realną alternatywę dla tej tradycyjnej figury.

Ale możliwości nie ograniczają się do sekretariatu!
Wirtualny Asystent może również zaproponować się jako specjalista w zakresie internet marketingu, marketingu mediów społecznościowych lub wydarzeń wirtualnych. Może być ważnym partnerem dla firm i specjalistów pragnących zwiększyć widoczność w internecie oraz oferować cenne wsparcie dla tych profesjonalistów i przedsiębiorców, którzy już pracują z powodzeniem w internecie.

Szkolenie jest podstwą, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie niezbędne do stworzenia tej nowej profesjonalnej figury.

wirtualniasystencikurs.eu jest dziełem Mary Tomasso, Certyfikowanej Wirtualnej Asystentki, Internet Marketing Specialist, Social Media Marketing Strategist, która od ponad 7 lat pracuje jako Wirtualna Asystentka z klientami w różnych krajach świata.

W 2013 r. Mary stworzyła pierwszy kurs w języku włoskim dla wirtualnych asystentów, oraz opublikował książkę „Zmień pracę, zmień życie”. Jej celem jest pomaganie innym ludziom w stworzeniu zawodu online, który pozwoli im pracować z dowolnego miejsca na świecie.

Aktualnie dostępna jest również polska wersja tego kursu:

ZOSTAŃ WIRTUALNYM/Ą ASYSTENTEM/KĄ

ZOBACZ NASZ KURS ONLINE