1° MEETING WE WŁOSZECH DLA WIRTUALNYCH ASYSTENTÓW

wirtualni asystenci meeting

Pierwsze spotkanie dla Wirtualnych Asystentów zorganizowane przez Mary Tomasso, było wspaniałą okazją do realnego poznania osób, z którymi znamy się głównie z sieci.

Oprócz VA, które już pracują byli również aspiranci, zainteresowani tym zawodem i dzięki niemu, łatwiej będą mogli podjąć decyzję czy kontynuować formację w tym kierunku. Dyskusje z innymi Asystentami/kami dały nam możliwość konfrontacji w wielu tematach, począwszy od wyboru narzędzi pracy, poprzez strategie w kontaktach z klientami a skończywszy na wyborze specjalizacji.

Konferencja trwała ponad cztery godziny i zdecydowanie najważniejszym momentem był workshop poświęcony tematyce jak znaleźć klientów i pozostać kompetytywnymi w świecie, który ciągle ewoluuje i w którym wiele skill w posiadaniu ryzykuje dewalualizację. Wykład przerywany częstymi pytaniami, które przeradzały się w dyskusję, poruszał szczególnie poniższe argumenty.

 

To my zaraz po „burzy mózgów” : Aleksandra, Mary i Lucy

O czym rozmawialiśmy:

  • Jak znaleźć klientow (działalność online i offline)

  • Jak wykreować własną prezencję online

  • Jak najlepiej zaprezentować własne usługi

  • Jakie są aktualnie zlecenia najbardziej poszukiwane i jakie się zapowiadają w najbliższej przyszłości

  • Jak być kompetytywnymi na zmiennym rynku

  • Jak odróżniać się od innych i znaleźć własny styl

 

Dodam, że realny kontakt z kolegami i koleżankami po fachu (wirtualnym) to duża dawka emocji, motywacji i źródło nowych pomysłów do jeszcze bardziej efektywnej pracy.

Ściskamy gorąco wszystkich WA (i aspirantów) w Polsce i mamy nadzieję, że pewnego dnia uda się nam was poznać osobiście.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *