WITAJ NA KURSIE” JAK ZOSTAĆ WIRTUALNYM ASYSTENTEM – VIRTUAL OFFICE MANAGER”!

kurs „Wirtualna Asystentka”

Zacznij kurs za € 297

Informacje o kursie


Moduły: 4
Lekcje: 16
Audio do lekcji: 39
Video tutorials: 5
Tot. Video: 39
Pdf: 11
Ćwiczenia: 6
Gwarancja: 24 h


Lekcje kursu „Jak zostać wirtualnym asystentem – Virtual Office Manager”
DZIĘKI TEMU KURSOWI NAUCZYSZ SIĘ:

•Jak stworzyć dochodową działalność Wirtualnej Asystencji

•Jak przobrazić się z sekretarki lub pracownika biurowego w bizneswoman / przedsiębiorcę

•Jak wyindywidualizować i dotrzeć do twojego Idealnego Klienta

•Jak zrealizować pakiet usług, które zagwarantują ci stałe dochody

•Jak zarządzać projektami i być wydajnym Virtual Office Manager

•Podstawowe narzędzia niezbędne do pracy online

•Najbardziej poszukiwane usługi z zakresu Wirtualnej Asystencji dzięki którym będziesz mógł/a łatwo znaleźć klientów

Mówimy o pierwszym kursie online opartym na międzynarodowym doświadczeniu, który formuje i certyfikuje Wirtualnych/e Asystentów/ki – Virtual Office Manager.

Jest to ekskluzywny program, który zrealizowałam łącząc 7 lat doświadczeń wykonywania tego zawodu i oddaje w nim do twojej dyspozycji wszystkie zdobyte umiejetności. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko tą techniczną ale przede wszystkim tą nabytą jako bizneswoman.

Dzięki kursowi “Jak zostać wirtualnym/ą asystentem/ką – Virtual Office Manager” i przy pomocy odpowiednich narzędzi będziesz mógł/a zdobyć praktykę i doświadczenie, które pozwolą ci stworzyć niezależną dzałalność online, możliwą do wykonywania z jakiegokolwiek miejsca na świecie.

Zacznij kurs za € 297

Opinie na kurs Wirtualni asystenci – Virtual Office Manager:

Antonella Cafaro

Znalezienie kursu na Wirtualną Asystentkę pomogło mi w rozwinięciu projektu związanego z moją działalnością.  Wiedziałam, że praca na odległość była wykonalna i że za granicą była to już skonsolidowana rzeczywistość ale nie umiałam nadać formy moim pomysłom. Dzięki kursowi dowiedziałam się, jakie narzędzia są potrzebne i jak wszystko zoragnizować. Wiem też, że mogę liczyć na doświadczenie Mary, jej wsparcie i życzliwość.

Vanessa Avanzi

Kurs Mary pojawił się w odpowiedzi na moje pytania o to, jak zrealizować swoją pasję w pracy. Skontaktowałam się z nią i wzbudziła ona we mnie pragnienie aby zacząć iść w kierunku sukcesu i kontynuować tą drogą. Najlepszą rzeczą w tym kursie jest to, że nigdy się nie kończy: masz na zawsze zarezerwowany dostęp do jasnych i ważnych lekcji: Przyznaję, że nawet po miesiącach odsłuchiwałam konkretnych lekcji w zależności od tego, czego właśnie potrzebowałem w tym czasie z klientem. Dostęp do grupy wirtualnych asystentów na FB jest ciągłą wymianą porad, praktyczną pomocą, ale przede wszystkim energią. Dzięki temu kursowi zrozumiałam, jak przekształcić się w to, kim jestem dzisiaj, a nawet więcej, nauczyłam się podstaw marketingu internetowego, których nie miałam, tak aby mieć właściwe elementy do późniejszego wyboru mojej specjalizacji i lepszego zorganizowania mojego wirtualnego biura.

Anna Boldini

Dobrze zorganizowany kurs. Składa się z czterech modułów po cztery lekcje i pełen jest tutoriali, które upraszczają naukę. Docenia się prostotę z jaką Mary w jasny sposób wyjaśnia różne tematy. Przed zapisaniem się na ten kurs nie wierzyłam w to, że będę w stanie stworzyć witrynę zupełnie samodzielnie. Kurs ten mogą przejść również profesjonaliści i przedsiębiorcy, którzy osobiście chcą zarządzać własnym marketingiem internetowym. W Mary szczególnie doceniam empatię i umiejętność przystosowania się do konkretnych sytuacji. Osobiście uważam, że oprócz profesjonalizmu i przygotowania to są właśnie klucze do sukcesu.

Ilenia Filiaggi

Planowałam sobie pracę online, autonomiczną i elastyczną, ale nie mogłam zrealizować moich pomysłów. Dzięki kursowi dla Wirtualnych Asystentów Mary Tomasso udało mi się to zrobić. Treści kursu są konkretne i użyteczne. Nie puste gadanie, tylko konkretne i skuteczne porady, które należy zastosować w praktyce. Mary jest zawsze obecna i gotowa do natychmiastowej odpowiedzi i rozwiązania wszelkich wątpliwości i problemówi i to nie tylko w trakcie robienia kursu. Zawsze możesz liczyć na jej cenne wsparcie.

Francesca Tifi

Dzięki temu kursowi uzyskałam certyfikat, który potwierdza moje kwalifikacje w zawodzie wirtualnej asystentki. Treść kursu jest dobrze wyeksponowana i nagrania wideo oraz tutoriale, zrealizowane są na świetnym poziomie z profesjonalnego punktu widzenia. Mary okazała się bardzo dostępna i nadal jest źródłem inspiracji i pozytywnego ładunku.


Kurs online:

- 39 ścieżek audio które możesz słuchać kiedy i gdzie chcesz

- 6 praktycznych ćwiczen oraz 11 pdf z ważnymi źródłami i przykładami, które pomogą ci w konkretnych zadaniach

- Egzamin: Przygotowanie planu działania do różnych tematycznie projektów, który ma za zadanie weryfikacje czy jesteś w stanie zarządzać konkretnymi zadaniami, kontrola twojego wizerunku w sieci oraz przygotowanie wyceny dla klienta do przykładowego opisu jego potrzeb.