PIERWSZY POLSKI KURS ONLINE 


"WIRTUALNI ASYSTENCI-VIRTUAL OFFICE MANAGER"


Zrealizowany na podstawie wieloletniego doświadczenia autorki kursu z międzynarodową klientelą.


KIM JEST WIRTUALNY/A ASYSTENTENT/KA?

 

Wirtualna asystencja to zawód, który oferuje wiele możliwości zawodowych: nie chodzi tu o pracowanie jako sekretarka z domu, ale wykreowanie profesjonalnej figury, która może się zaproponować w różnych dziedzinach: od najbardziej tradycyjnych obszarów sekretariatu, poprzez marketing internetowy i marketing w mediach społecznościowych.

Na świecie są tysiące wirtualnych asystentów i nie ma wątpliwości, że będzie to trend rosnący również w Polsce.

Świat pracy się zmienił, nie ma już stałego miejsca. Pracy należy się nauczyć i należy ją stworzyć, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie.

Potrzebna jest wiedza o tym, jak rozpoznać i wykorzystać możliwości oraz jak je stworzyć.

"Szczęście to moment, w którym Okazja spotyka się z Przygotowaniem" Randy Pautsch

KIM JEST VIRTUAL OFFICE MANAGER?

 

W trakcie kursu poznasz różnice z praktycznego punktu widzenia. Główny rozdźwięk polega na tym, że asystent powinien być kimś o profilu sekretarza, a od Office Manager oczekuje się umiejętności zarządzania biurem.

Tylko, że w naszym przypadku biuro jest wirtualne i nauczysz się nie tylko zarządzać biurem online, ale także stworzyć i zarządzać biznesem online.

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione" Nelson Mandela

TOBIE TEŻ SIĘ ZDARZA?

 

 • Być zmęczonym/ą pracą przez 8 godzin dziennie w biurze, w którym nie docenia się twoich umiejętności?
 • Być zestresowanym/ą samą pracą w biurze, ciągłym podróżowaniem i brakiem czasu dla siebie?
 • Czuć się sfrustrowanym/ą, ponieważ nie możesz samodzielnie decydować o tym jak zaprogramować twój czas i swobodnie wyrażać twój talent?
 • Czy chciałbyś/abyś być "niezależny od lokalizacji" i móc pracować z dowolnego miejsca na świecie?

JEŻELI IDENTYFIKUJESZ SIĘ Z POWYŻSZYMI ZDANIAMI WIEDZ O TYM, ŻE NIE JESTEŚ SAM/A!

 

Ja również przez to przeszłam i udało mi się zmienić moje życie. Stworzyłam niezależny i mobilny zawód online: zostałam Wirtualną Asystentką

 

 

Jestem Mary Tomasso, biznesmenka, współzałożycielka Virtualmente OU - firmy świadczącej usługi wirtualnego wsparcia oraz konsultacji internetowych.

Z wykształcenia tłumaczka i poliglotka z pasji, z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy biurowej. W 2009 roku sfrustrowana i zmęczona pracą dla innych osób zdecydowałam się zacząć pracę jako Wirtualna Asystentka.

W 2013 roku zrealizowałam pierwszy kurs w jezyku włoskim dla wirtualnych asystentów, aby szkolić i certyfikować tę nową profesjonalną figurę.

W 2015 opublikowałam w języku włoskim książkę "Zmień pracę, zmień życie", pierwszą książkę poświęconą postaci wirtualnego asystenta, opowiedzianą w pierwszej osobie.

Od 2017 roku, przy współpracy moich 2 absolwentek: Aleksandry Ćwikowskiej i Lucji Kaczary wdrażamy polską wersję kursu na tutejszym rynku.

 

Praca w charakterze Wirtualnego/j Asystenta/ki zmieni twoje życie nie tylko na profesjonalnym poziomie, ale wpłynie również na jego prywatny aspekt:

 

  • Możesz pracować w zaciszu twojego domu i być odpowiedzialnym/ą za twój czas
  • Możesz poświęcić się wyłącznie aktywnościom, które cię pasjonują i wyrażają twój naturalny talent
  • Możesz wybrać klientów, z którymi chcesz pracować i być menedżerem online, a nie pracownikiem
  • Możesz pracować z dowolnego miejsca i stać się "location independent”

   

  Jeżeli osiągniesz sukces jako wirtualny/a asystent/ka, zdobędziesz go dzięki formacji oraz twojej umiejętności wykorzystania możliwości, które się pojawią. Bez odpowiedniego przeszkolenia szanse na sukces drastycznie się zmniejszają.

  Formacja ta zagwarantuje ci kompetytywną przewagę nad innymi osobami, które zaczynają wykonywać ten zawód bez odpowiednich umiejętności. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, mogę ci pomóc zostać Wirtualnym/ą Asystentem/ką, dzieląc się wszystkim tym, czego się nauczyłam; również na podstawie popełnionych błędów.

  Zrozumiesz jak wykreowałam mój zawód od podstaw, tak abyś również ty mógł/a w krótkim czasie znaleźć klientów i zorganizować działalność Wirtualnego/ej Asystenta/ki przynoszącą zyski. Jeżeli mi się udało, również tobie się uda!

   

  PRZEDSTAWIAM CI KURS

  “JAK ZOSTAĆ WIRTUALNYM/Ą ASYSYTENTEM/KĄ

  VIRTUAL OFFICE MANAGER

  Dzięki temu kursowi nauczysz się:

   

  • Jak stworzyć dochodową działalność Wirtualnej Asystencji
  • Jak przobrazić się z sekretarki lub pracownika biurowego w bizneswoman / przedsiębiorcę
  • Jak wyindywidualizować i dotrzeć do twojego Idealnego Klienta
  • Jak zrealizować pakiet usług, które zagwarantują ci stałe dochody
  • Jak zarządzać projektami i być wydajnym Virtual Office Manager
  • Podstawowe narzędzia niezbędne do pracy online
  • Najbardziej poszukiwane usługi z zakresu Wirtualnej Asystencji dzięki którym będziesz mógł/a łatwo znaleźć klientów

   

  Mówimy o pierwszym kursie online opartym na międzynarodowym doświadczeniu, który formuje i certyfikuje Wirtualnych/e Asystentów/ki – Virtual Office Manager.

  Jest to ekskluzywny program, który zrealizowałam łącząc 7 lat doświadczeń wykonywania tego zawodu i oddaje w nim do twojej dyspozycji wszystkie zdobyte umiejetności. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko tą techniczną ale przede wszystkim tą nabytą jako bizneswoman.

  Dzięki kursowi “Jak zostać wirtualnym/ą asystentem/ką – Virtual Office Manager” i przy pomocy odpowiednich narzędzi będziesz mógł/a zdobyć praktykę i doświadczenie, które pozwolą ci stworzyć niezależną dzałalność online, możliwą do wykonywania z jakiegokolwiek miejsca na świecie.

   

  "Umiejętność uczenia się szybciej niż rywale może być jedyną przewagą nad konkurencją, jaką posiadasz” Arie de Geus

  IM RÓWNIEŻ SIĘ UDAŁO!

   


  Moje życie zmieniło się kiedy spotkałam na mojej drodze Mary Tomasso i przeszłam przez jej kurs “Jak zostać Wirtualną Asystentką. Bez niej prawdopodobnie nigdy nie odkryłbym tego fascynującego i pełnego perspektyw zawodu,

  Dzięki niej rozpocząłam projekt autonomicznej zdalnej pracy, gdzie wszystkie nabyte przeze mnie umiejętności podczas 22-letniej pracy w charakterze pracownika biurowego, zostały przemyślane i zaproponowane w unikalnej i osobistej formule. Do tego doszły nowo nabyte i bardziej innowacyjne umiejętności z zakresu świata cyfrowego.

  Kurs Mary był dla mnie ścieżką przewodnią, której mi brakowało. Dał mi zestaw narzędzi i umiejętności, które są niezbędne do przebycia drogi, ktora ma za zadanie doprowadzenie do celu.

  Kurs jest dobrze skonstruowany i udaje mu się uchwycić wszystkie najważniejsze aspekty związane z rozpoczęciem zawodu, na przykład, jak znaleźć klientów i zbudować z nimi relację lub podstawę do różnych działań związanych z marketingiem internetowym i / lub różnymi narzędziami dostępnymi w sieci.

  ... Tak więc, po przerobieniu kursu i długim okresie medytacji nad tym argumentem ... (półtora roku!) postanowiłam spróbować moich sił w tym zawodzie.

  Jest jeszcze wiele do zrobienia i muszę się jeszcze sporo nauczyć, ale własnie na tym polega urok podjętego wyzwania!

  Ale nie jestem sama w tej podróży! 1 kwietnia 2017 r. w Mediolanie odbyło się pierwsze spotkanie Wirtualnych Asystentek we Włoszech, które było wspaniałym doświadczeniem.

  Miałam okazję poznać inne osoby które tak jak ja, podejmują się zawodu Wirtualnego Asystenta i miałam konkretne potwierdzenie (jeśli kiedykolwiek było to konieczne), że droga którą wybrałam jest właściwa. Daje możliwość stania się tym, o czym marzyłam od dłuższego czasu: przedsiębiorczynią, która może pracować z dowolnego miejsca lub, jak mówi slogan Mary, profesjonalistką, który może cieszyć się "wolnością pracy z jakiegokolwiek miejsca".

  Dziękuję Mary za umożliwienie włoskim kobietom odkrycia tej okazji i podzielenia się swoją wiedzą w tak pasjonujący sposób!


  - Anna Donadio, Virtualad

  Mary Tomasso: koncentracja pasji, entuzjazmu i umiejętności. Prawdziwa "wizjonerka" 2.0 Prowadziła nas i inspirowała, wręczając nam klucze do nieznanego nam świata: wirtualnej asystencji.  Wraz z nią doświadczyliśmy na własnej skórze konkretności pracy online i ukrytych w niej możliwości, których do tej pory nie byliśmy w stanie rozpoznać. Dzisiaj, zainspirowani jej pomysłem, zbudowaliśmy nasz biznes. Dziękujęmy Ci za to, że podarowałaś nam odwagę, by spróbować.


  - Giovanni Palese i Gianuario Fiore, Weassistant

  Praca Mary nad stworzeniem tego kursu jest naprawdę świetna. Lekcje są proste do wykonania, dobrze wyjaśnione i dostarczają wszystkich niezbędnych narzędzi do podjęcia zawodu wirtualnego asystenta. To naprawdę dobry kurs.


  - Elisabetta Borghi , Puzzle Assistance

  Byłam studentką kursu dla Wirtualnych Asystentów autorstwa Mary, absolutnej nowości na włoskiej scenie, często związanej z bardziej "tradycyjnymi" zawodowymi figurami. Mary towarzyszyła mi i innym uczniom w odkryciu zawodu wirtualnego asystenta, dostarczając nam wszystkich przydatnych narzędzi do rozpoczęcia naszej działalności. Robiła to nie tylko z wielkim profesjonalizmem, ale także z hojnością, cierpliwością i oddaniem.

  Oprócz tego, nauczycielka była również "towarzyszem podróży", zawsze gotowym udzielić nam rady i słowa wsparcia. Jest punktem odniesienia dla każdego, kto chce zostać Wirtualnym Asystentem we Włoszech.


  - Elisa Ferrarini, Virtual Ely

  W życiu zawodowym szukałam nowych pomysłów, zwrotów, jednym słowem: czegoś innego. Byłam ogólnie niezadowolona. Czułam potrzebę wprowadzenia w życie czegoś i nie wiedziałam dokładnie czego. Kurs Mary trafił do mnie w najlepszym czasie, od razu poczułam, że pasuje do mnie jak idealna sukienka. To było właśnie to, czego potrzebowałam, bez dodatków, prosto do rzeczy, w każdym filmie znalazłam przydatne informacje, które można zobaczyć i do niech wrócić w najbardziej odpowiednich momentach. Przerabiając kolejne poziomy, zwiększało się pragnienie nauczenia się coraz więcej, i rosło moje zainteresowanie oraz motywacja. Mary była zawsze dostępna. Nie tylko przy tematach technicznych, ale pomagała także w pracowaniu nad własnym zdecydowaniem i zaufaniem we własne siły.  Dzięki kursowi teraz wiem, jaką ścieżką mam podążać, robię dokładnie to, w co wierzę i czego chcę.


  - Debora Montoli , Presente da remoto

  Dzięki kursowi Mary uzyskałem certyfikat, który kwalifikuje mnie jako wirtualną asystentkę. Treść kursu jest dobrze wyeksponowana i nagrania wideo oraz tutoriale, zrealizowane na świetnym poziomie z profesjonalnego punktu widzenia. Mary okazała się bardzo dostępna i nadal jest źródłem inspiracji i pozytywnego ładunku.


  - Francesca Tifi, Il Tuo Ufficio Virtuale

  KURS "JAK ZOSTAĆ WIRTUALNYM/Ą ASYSTENTEM/KĄ" ZAWIERA:

  • 16 lekcji wideo (każda składa się z 1 - 3 nagrań teoretycznych oraz parktycznych tutoriali do nauki nowych narzędzi), dzięki którym nauczysz się programów oraz sposobu pracy, tak aby stać się Wirtualnym/ą Asytentem/ką
  • Możliwość pobrania dźwięku do tych 16 lekcji
  • Ćwiczenia do monitorowania twoich postępów

  TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

  • Jeśli jesteś pracownikiem biurowym lub jesteś zatrudniony/a i nie jesteś zadowolony/a z obecnej pracy
  • Jeśli jesteś bezrobotny/a i szukasz nowej kariery z wieloma możliwościami rozwoju
  • Jeśli jesteś gospodynią domową lub matką w pełnym wymiarze godzin i szukasz źródła dochodu
  • Jeśli chcesz stworzyć biznes online, który pozwala pracować z dowolnego miejsca
  • Jeśli chcesz zmienić swoje życie, poprawiając swoje życie zawodowe
  • Jeśli jesteś mężczyzną, możesz także stworzyć twój zawód online, ponieważ Wirtualny Asystent NIE jest sekretarką

  CO JEST SPECJALNEGO W TYM KURSIE:

  • Jest to pierwszy i jedyny międzynarodowy kurs online po polsku, który szkoli figurę Wirtualnego/ej Asystenta/ki - Virtual Office Manager
  • Otrzymasz międzynarodowy certyfikat *
  • Dzięki temu kursowi nauczysz się nowego zawodu, który zaoferuje ci wiele możliwych zastosowań
  • Jest to kurs teoretyczno-praktyczny oparty na doświadczeniu osobistym i zawodowym
  • Wejdziesz do naszej społeczności wirtualnych asystentów

  TREŚCI MERYTORYCZNE:

  1° MODUŁ

  • Figura wirtualnego/ej Asystenta/ki - Virtual Office Manager: kim jest i co robi (usługi)
  • Jak rozpoznać idealnego klienta, któremu możesz zaoferować swoje usługi
  • Jak stworzyć zwycięską USP (Unique Selling Proposition), aby dotrzeć do idealnego klienta
  • Jak znaleźć klientów i jak skutecznie promować siebie

  2° MODUŁ

  • Podstawowe pojęcia SEO
  • Jak stworzyć witrynę w WordPressie, najpopularniejszym systemie zarządzania treścią (CMS)
  • Najbardziej pożądane usługi marketingu internetowego (tworzenie infoproduktów, wprowadzanie nowych produktów, tworzenie programów afiliacyjnych oraz zarządzanie nimi itp.)
  • Tworzenie stron marketingu online (strona wyciskająca, strona sprzedażowa)

  3° MODUŁ

  • Tworzenie newsletter i zarządzanie kampaniami e-mail marketingowymi
  • Usługi marketingu mediów społecznościowych najczęściej poszukiwane przez klientów
  • Narzędzia i strategie w organizacji i efektywnym zarządzaniu wydarzeniami online
  • Usługi związane z edycją audio i wideo

  4° MODUŁ

  • Pojęcia reklamy Pay per Click i badania reklam na Facebooku
  • Zarządzanie projektem
  • Jak ustawić relacje z klientami (kontrakty, oferty, stawki itp.)
  • Narzędzia niezbędne do organizacji i zarządzania wirtualnym biurem

  INNE HISTORIE SUKCESU ...


  Kurs Mary pojawił się w odpowiedzi na moje pytania o to, jak zrealizować swoją pasję w pracy. Skontaktowałam się z nią i wzbudziła ona we mnie pragnienie aby zacząć iść w kierunku sukcesu i kontynuować tą drogą. Najlepszą rzeczą w tym kursie jest to, że nigdy się nie kończy: masz na zawsze zarezerwowany dostęp do jasnych i ważnych lekcji: Przyznaję, że nawet po miesiącach odsłuchiwałam konkretnych lekcji w zależności od tego, czego właśnie potrzebowałem w tym czasie z klientem. Dostęp do grupy wirtualnych asystentów na FB jest ciągłą wymianą porad, praktyczną pomocą, ale przede wszystkim energią. Dzięki temu kursowi zrozumiałam, jak przekształcić się w to, kim jestem dzisiaj, a nawet więcej, nauczyłam się podstaw marketingu internetowego, których nie miałam, tak aby mieć właściwe elementy do późniejszego wyboru mojej specjalizacji i lepszego zorganizowania mojego wirtualnego biura.


  - Vanessa Avanzi , AVVA Network

  Profesjonalizm i świetne umiejętności trenerskie pomogły mi rozwinąć się i rozpocząć karierę zawodową jako e-asystentka.  Jej kurs dla WA jest zdecydowanie nowością na włoskiej scenie, biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie Mary nie tylko jako Wirtualnej Asystentki, ale także jako mentorki w jej usługach dla klientów korporacyjnych. Jestem zaszczycona tym, że mogłam z nią pracować i byłam jedną z jej pierwszych uczniów.


  - Marzia Di Meo , In Tribe Trend

  Mary jest bardzo pomocną i profesjonalną osobą. Znalezienie kursu na Wirtualną Asystentkę pomogło mi w rozwinięciu projektu związanego z moją działalnościąWiedziałam, że praca na odległość była wykonalna i że za granicą była to już skonsolidowana rzeczywistość ale nie umiałam nadać formy moim pomysłom. Dzięki kursowi dowiedziałem się, jakie narzędzia są potrzebne i jak wszystko zoragnizować. Wiem też, że mogę liczyć na doświadczenie Mary, jej wsparcie i życzliwość.


  - Antonella Cafaro , Antonella Cafaro - Ac Virtually

  Planowałam sobie pracę online, autonomiczną i elastyczną, ale nie mogłam zrealizować moich pomysłów. Dzięki kursowi dla Wirtualnych Asystentów Mary Tomasso udało mi się to zrobić. Treści kursu są konkretne i użyteczne. Nie puste gadanie, tylko konkretne i skuteczne porady, które należy zastosować w praktyce. Mary jest zawsze obecna i gotowa do natychmiastowej odpowiedzi i rozwiązania wszelkich wątpliwości i problemówi i to nie tylko w trakcie robienia kursu. Zawsze możesz liczyć na jej cenne wsparcie.


  - Ilenia Filiaggi , Valore Virtuale

  Dobrze zorganizowany kurs składa się z czterech modułów po cztery lekcje i pełen jest tutoriali, które upraszczają naukę. Docenia się prostotę z jaką Mary w jasny sposób wyjaśnia różne tematy. Przed zapisaniem się na ten kurs nie wierzyłam w to, że będę w stanie stworzyć witrynę zupełnie samodzielnie. Kurs ten mogą przejść również profesjonaliści i przedsiębiorcy, którzy osobiście chcą zarządzać własnym marketingiem internetowym. W Mary szczególnie doceniam empatię i umiejętność przystosowania się do konkretnych sytuacji. Osobiście uważam, że oprócz profesjonalizmu i przygotowania to są właśnie klucze do sukcesu.


  - Anna Boldini , AB Virtual Assistant

  W styczniu 2016 roku, szukając pracy w Internecie, znalazłam artykuł mówiący o wirtualnej asystencji, pracy nieznanej we Włoszech, ale która powoli się rozpowszechnia.  Dzięki Mary Tomasso również my, Włosi mamy okazję poznać tę nową figurę w  panoramie wciąż zmieniających się pozycji zawodowych. Zapisałam się na pierwszy kurs dla wirtualnych asystentów i jestem bardzo entuzjastycznie nastawiona. Kurs jest dobrze skonstruowany i pełen wartościowych zagadnień.  Skierowany jest zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy mają już pewną wiedzę na ten temat. Mary jest świetną trenerką, która z ogromnym profesjonalizmem potrafi przekazać swoje doświadczenie i przygotowanie. Jest ona zdecydowanie motywującą nauczycielką, zawsze dostępną, która wprowadza spokój i wydobywa z ciebie "najlepszą wersję siebie". Kurs dla wirtualnych asystentów dał mi szansę stać się "autonomiczną" i "przedsiębiorczynią samej siebie", czego od pewnego czasu szukałam.


  - Mariarosaria Russo , Mariarosaria Russo

  ILE KOSZTUJE KURS

  "JAK ZOSTAĆ WIRTUALNYM/Ą ASYSTENTEM/KĄ"?

  Od zawsze inspirowało mnie to zdanie Nelsona Mandeli. Każdego dnia, gdy studiuję lub uczę się czegoś nowego, myślę o tym, jak ważna jest formacja. Jest ona narzędziem dzięki któremu się zmieniamy, doskonalimy i rozwijamy. To dzięki edukacji ewoluujemy i możemy zmienić świat.

  Dla mnie jest to bezcenne i przyznaję, że to w co zawsze inwestuję większość moich zasobów, są szkolenia i podróże.

  Uważam je za praktyczne zdobywanie wiedzy. Jeśli jesteś gotów zainwestować w siebie, pamiętaj, że kurs ten będzie Twój na zawsze! Po zakupie zawsze możesz uzyskać dostęp do całej zawartości. *

  297 € 149  

  Operacja niepodlegająca opodatkowaniu podatkiem VAT

  KURS KOSZTUJE JEDYNIE

   

   

  I jest twój NA ZAWSZE! *

  * Przeczytaj tutaj warunki dostępu.

  CZY JESTEŚ GOTOWY/A NAUCZYĆ SIĘ NOWEGO, NIEZALEŻNEGO ZAWODU I ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE?

   

  Tak, chcę się zapisać!

  W PRZYPADKU PŁATNOŚCI PRZELEWEM BANKOWYM NAPISZ DO NAS.